Domov pro seniory
Vážení rodinní příslušníci klientů Domova pro seniory Lesnov,
moc vás všechny prosím, abyste respektovali zákaz návštěv a vůbec do zařízení nechodili a nic nenosili (pokud se nejedná o léky, inkontinenční pomůcky).
Zvolte způsob telefonické či emailové komunikace. Pokud budou vaši blízcí cokoliv potřebovat, určitě se vám ozveme.
Chápu, že omezení kontaktu je pro obě strany těžké. Ale pokud zvoníte, musí jít personál z oddělení, zjistit, co kdo chce. Tím musí odbíhat od práce a zbytečně se potom chvátá dodělat věci, které museli přerušit. Nestojí a nezvoníte jen vy, ale několik další lidí během dne.
Prosím, pochopte stávající situaci a pokusme se ji zvládnout co nejlépe a v co největším klidu a pohodě a s ohledem na zdraví nás všech.
Děkuji za pochopení. Alena Řehořová - ředitelka

Informace o ICSS

Jsme příspěvkovou organizací, kterou zřizuje Statutární město Jihlava, a to již od roku 1993, účelem poskytovat sociální služby a zdravotní péči převážně seniorům, dětem a osobám se zdravotním postižením, jejichž situace si vyžaduje pomoc jiné osoby, a to v jejich přirozeném prostředí i ve specializovaných zařízeních organizace. Organizace působí v oblasti sociální i zdravotní a poskytuje ucelenou komplexní nabídku služeb (pečovatelské, ošetřovatelské a odborné zdravotní služby, stravování i doplňkové a nadstandardní služby).